AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am

Paylaş

Hera Rep

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Hera Rep

Hera Rep

Hera Rep Empty
MesajKonu: Hera Rep   Hera Rep EmptyÇarş. Tem. 13, 2011 3:07 pm

Karanlık gücünü yavaş yavaş kaybetmeye başlamıştı günün ilk ışıkları gözlerini açarken güneş saklandığı yerden dışarı fırlamıştı.Hera iri yeşil gözlerini bu ilk ışıklarda açmıştı.Gözlerini ovaladı etrafına bakındı uykununda getirdiği sersemlikle konuştu burası odam değilki iri gözleri sonuna kadar açıldı kendini huzurlu hissediyordu.Silkindi kendine geldi etrafına tekrardan baktı elbette bembeyaz köşkün yemyeşil koruluğundaydı burayı belirleyen iki çizgi vardı doğu ve batı yönü gibi bir tarafta çiçekler diğer tarafta meyve ve çam ağaçları.Koruluk en sevdiği yerdi,arada anımsardı aslında buraya gelip ne çiçekler ağaçlar dikmişti şimdi buradaki hale bak heryerde güzel ağaç ve çiçekler bulunuyordu birde çok eskiden dikilmiş yaşlı bir asma.Eskiden dallarından üzümler koparır yerdi ama artık pek üzüm vermezdi yaşlanmıştı çünkü.Yanına baktı.Jack yanındaydı korulukun o taraflarda çok eski bir ağacın altında oturmuşlardı sonra muhtemelen uyuya kalmışlardı.Jack hala uyuyordu ama birazdan gün doğucaktı kalkmalıydı evdekiler onu merak edebilirlerdi.Arkadaşına yani Heraya gideceğini söylemişti ama Hera kalıcağından haberleri olduğunu hiç sanmıyordu.Bir anlık tereddüt yaşadı ama ne olabilirdi ki kalkması için hafif dürttü.Jackin yorgun gözleride sona kadar açılmıştı.Bu yorgun gözler bir Heraya birde bu yaşlı ağc çevriliyordu.Ne olmuş bize?dedi dehşet içindeki gözlerini bana dikerek.Uyuya kalmışız muhtemelen annen burada olacağını biliyormuydu? dedim bende büyük bir dehşet içine kapılmııştım çünkü Jack ne zamandır babasını göremiyordu babası uyuşturucu bağımlısıydı ve tedavi görüyordu.O zengin bir aile çocuğuydu ama her ne kadar ailesi iştihamlı görünsede kimse o aile hakkında bir şey bilmezdi o yüzden Jack kimsenin yanında ailesi ile ilgili konuşmazdı Hera söylediği bu laftan çok utanmıştı.Jack bir an durdu ama sonra cevap verdi.Kalabileceğimi söylemiştim.Ama Hera hala yüzünde utancı ve pişmanlığı taşıyordu.Burası güzeldi çok güzeldi ancak ikiside bir an önce eve girmek istiyordu.Korulukun içinde biraz daha zaman geçirdiler sonra köşkün içine girmeye karar verdiler kahvaltı hazırlanmış tüm görevliler kalkmıştı.Küçük bir kahvaltıdan sonra evden dışarı çıktılar.Hera bağırdı lanet olsun okul var. Sanki okul hiç bir zaman olmamış gibi konuşmuştu.Jack gamzelerini ortaya koyarak gülüyordu.Jack in sarı saçları vazgeçilmeyecek kadar ince parlak ve yumuşaktı saçları uzun değildi normaldi ama çok güzel gözüküyorlardı.Okula gitmek üzere hazırlnıyorlardı Jack yanına formalarını ve bir kaç parça ıvır zıvırı almıştı.Heranın teyzeside kapıda Herayı bekliyordu.Onları geçirdi ve iyi dileklerde bulundu.Küçük bir arabada yol aldılar okula vardıklarında ikisininde suratı asıktı ama haksızda olamazlardı kimse okulu sevmezdi asanlar vardı ama onlar asamazdı Lilynin onlara doğru koştuğunu fark etti Hera.Lilyde okulu asanlardandı hatta bir kere daha disiplin cezası alırsa okuldan atılıcaktı.Hera sonunun onun gibi olmasını istemezdi ama okuldan nefret ediyordu.Jack diğer tarafa doğru ilerledi Hera ve Lily ise okula doğru.Hera dolabını açtı ve içindekikitapları çıkardı oldukça ağırlardı.Sınıfa doğru ilerledi.Kapıyı açtı ve içeri girdi öğretmenler çoktan girmişti özür diledi ve yerine oturdu.Zil çaldı dışarı çıktılar ders çok sıkıcı geçmişti kitaplarını dolabına yerleştirdi diğer ders muhtemelen boş geçicekti.Yemekhaneye ilerledi.İlk önce tepsisini aldı ve alacağı yemekleri birbir tepsiye doldurdu son bir şey daha alıcktı o tarafa yaklaştı ve görevli Heranın önündeki kişiye koyarken puding Heranın beyaz bluzuna dökülüverdi.Tam günüm daha kötüye gidemez derken önümdeki kişinin Jack olduğunu fark ettim ve bana bakıyordu.İri gözleri benim üstümdeydi.Bu kötüye işaretti ama hayır öle olmadı Jack özür diliyerek bir mendil aldı ve Heraya üstünü silmesinde yardımcı oldu.Heranın üstündeki o kocaman leke geçmişti ama yemek süresi dolmuştu hemde bir lokma bile yiyemeden.Tepsiyi yerine bıraktı yiyeceği şeyleri eline aldı ders nasıl olsa boştu derste yiyebilirdi.Jackte aynı taktiği uygulamak istedi Hera birazda kendini suçlu hissetti.Günü iyi geçicekti buna artık inanıyordu ama önemli olan yarındı.Yemeklerini aceleyle bitirdi son derslere bayılırdı.O dersin de boş olmasını isterdi aslında her dersin öle olmasını istiyordu.Günü fena değildi çünkü ne zamandır boş ders görememişti.Zil sonunda çalmıştı.Hera Lilyyi kolundan tutup dışarı sürüklerken durmadan istemsizcee gülüyordu.Jack Heraya uzaktan bir bakış fırlattı ve selam verdi.Herada aynı şeyi gülerek yaparken bir yandanda Lilynin durmaz olan bu çenesini ve söylentilerini dinliyordu.Lilyde bunu anlamıştı sustu Jack gittikten sonra Heranın ona bakmasıyla anladığını Heraya hissettirdi.Hera utanmıştı gözleri yukarı bakıyordu yanakları ise al al olmuştu.Araba geldi Hera şimdide Lilyye selam verdi ve arabaya oturdu.Çok geçmeden köşkün duvarları arasından teyzesinin içini ısıtan gülümsmesi belirdi.Ahh teyzem onsuz ne yaparım diye düşündü.Hisleri çok kuvvetliydi buda ona yaşamı sağlıyordu.İyi ve karamsarsız yaşamı.Kapıya yaklaştı teyzesinin bu kezde ince sesi duyuldu Hoş geldin hadi içeri geç sana kahve yaptım. Hera teyzesine teşekkür etti ve içeri geçti.Çok yorulmuştu sımsıck kahve kokusunu içine çekti teyzesi bir şey söylemek istiyor gibiydi.
Hera okulunu sevmediğini düşünüyorum.
Elbette bunu biliyorsun zaten.
Okulunu başka bir yere almak istermisin?
kötü bir şey vardı belliki gitmemi istiyordu.
Hayır burayı seviyorum arkadaşlarım bir hayatım var burada benim!
Hera baban bunu istedi ben değil ki baban yeni biriyle evlenmek istiyor artık bunu anlayacak yaştasın tatlım bunu anlamalısın belkide kadını çok seviceksindir.
Hera ben ve üvey annemi sevmek diye düşünmeden edemedi.
Peki teyze öyle ise biletim hemen alınmasın bir gün bekleme süresi ver arkadaşlarımla vedalaşmak istiyorum ve bu gün Lilyde kalabilirmiyim lütfen o küçüklüğümden beri arkadaşımdı da.
Tabi tatlım arkadaşlarınla vedalaş yarın hemen biletini alıcağız ve ilk uçakta Newyorka gidiceksin.
Peki ama bir isteğim daha var bana eşlik edebilirmisin?
Teyzesi bu söze tereddütle cevap verdi
Bilmiyorum yalnız kalmanı istemem
Bunu evet olarak algılamıştı Hera ama gitmek istemediği büyük bir gerçekti.Belli etmek istemedi eşyalarını toplaması için bir kaç görevli çağırdı.Bir kaç parç eşyada Lilyde kalmak için aldı.Jacke söylemek istemiyordu.Lilyye gider gitmez durumu anlattı.İki kızda gözleri dolmuş şekilde vedalaşıyorlardı.Bu geceyi çok güzel geçirmek istiyorlardı ama bunu evde yapamazlardı.İkisdide Lilynin annesinden izin alarak Heralara geldiler ve yaşlı asmanın altında harika bir gece geçirdiler.Lily o gece kimsenin bilmediği bir şey yaptı Jacke haber verdi.Sabah oldu ve uçak bileti alındı akşam ilk uçakla Paristen Newyorka uçucaktı.Teyzesi ise vazgeçmiş gelmemişti yalnız bir uçakta ne kadar kötü olucaktı.Akşama dayanmaya başlamıştı güneş.Uçak tam saatinde kalkıcaktı en özel işlemler başlamıştı.Uçak özel olucaktı Hera uçağın basamaklarındayken gelen ses kulakları çınlattı.Hera bunu yapma. Hera arkasını döndü bu Jackti.Genç kızın ellerinden tuttu Jack. ve yazdığı bu notu okumaya başladı.
Seni seviyorum beni sevdiğini biliyorum ve senin yanında hiç olmadığı kadar huzurluyum gidersen kalbim almıyacak ve ölüceğim yaşamımı bitiriceksin çünkü yaşam iplerim sana bağlandı onları çözersen eğer asla canlanmıyacğım yada asla geri dönemeyeceğim Hera...
Hera söyleyecek laf bulamamıştı biliyorum seni bende seviyorum ölmeni istemiyorum dedi duraklaadı gözleri dolmuştu gözünden akan yaşı silerek tekrar konuştu üzgünüm hoşçakal Jack!!! Uçak havalandı ve Herada uçağın havalanmasıyla öldüğünü ve havalandığını hissetti.

Hera Rep

Hera Rep

Hera Rep Empty
MesajKonu: Geri: Hera Rep   Hera Rep EmptyPerş. Eyl. 08, 2011 12:18 pm

neden hala cevap yok!

Hera Rep

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası