AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am

Paylaş

Pamela Caroline Redd

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Pamela C. Redd

VI. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi VI. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi
Pamela C. Redd

İş/Hobiler : Ayna karşısında zaman öldürmek, insanların arasına karışmak, kan içmek.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Pamela Caroline Redd  Left_bar_bleue94/100Pamela Caroline Redd  Empty_bar_bleue  (94/100)

Pamela Caroline Redd  Empty
MesajKonu: Pamela Caroline Redd    Pamela Caroline Redd  EmptyPaz Ağus. 28, 2011 11:41 am

Pamela Caroline Redd  5088

|BİLGİLER|
Ad~Soyad | Pamela Coco ( Caroline ) Redd & Buttherwould
Yaş | 17
Cinsiyet | Kız
Meslek | Çaylak
Öğrenim Gördüğü Okul | Gece Evi & VI. Çaylak
Doğum Yeri | Phoneix & Arizona
Doğum Tarihi | 28.08

|İNSAN GEÇMİŞİ|
Arizona'nın büyük ticaret şirketlerine sahip bir aile olan Buttherwould ailesinde dünyaya gelmişti. Ailesi paraya, şöhrete düşkündü ve kızlarının da onlar gibi olmasını beklemişlerdi. Annesi ona büyük-büyük annesinin ismi olan Pamela ismini koymuştu. İsim biraz eskiydi ve modern isimlerin yanında bir hiçti ama kızını gördüğü anda bu ismi aklına koymak düşmüştü. Babası ise annesinin ismini koymak niyetindeydi. Caroline. Bu sayede Pamela Caroline Buttherwould oldu. Çocukluğundan başlayarak birçok eğitim almaya başladı. Piyano, keman, çello ve arp çalabiliyordu. Bale dersleri aldı. Küçük yaşına rağmen babası ile birçok ülkeyi gezdi. Slovakça, Bulgarca, Rusça ve Fransızca öğrendi ve en akıcı şekilde konuşmaya başladı.

Okulda da başarılı bir öğrenci olmuştu. Sınav notları her zaman yüksekti. Peşinde birçok kız onunla takılmak için koşturup duruyordu. Erkekler çevresinde pervane olmuştu. Ama herşeye sahip olmasına rağmen mutlu olamıyordu. Arkadaşları ile zaman geçiriyordu ama onlar Pamela ile sadece şöhreti ve parası için geziyordu. Erkekler ile çıkıyor, birlikte oluyordu ama onlarda arkadaşları gibi sadece şöhretine ve parasına bağlıydı. Ama bir gece herşey değişti. Pamela bambaşka birine dönüştü.

|VAMPİR|
Bir gece arkadaşları ile beraber takılırken olmuştu. İlk başta rezil bir ucubeye dönüşmesini izledikleri için utanmıştı ama onların yüzünde ki korkuyu gördüğünde o zaman bu işten zevk aldı. Bardan çıkmışlardı ve her zaman ki gibi alkolü fazla kaçırmışlardı. O sıralarda onu izleyen adamı hiç farketmemişti. Ama ağaçlık bir alana girdiklerinde takip edildiğini anlamıştı. Bembeyaz, alnının ortasında parlayan mavi bir hilal biçiminde ki dövmesi ile ona bakan adam. Ne olduğunu ilk dakikalarda anlamamıştı ama aklı alkolden sıyrılınca anlayabilmişti. Ama çok geçti. Vampir İz Sürücü ona doğru parmağını uzatmıştı.
Pamela Caroline Buttherwould
Gece Seni Seçti, Ölümün Doğuşun Olacak
Gecenin Tatlı Sesine Kulak Ver
Kaderin Seni Gece Evi'nde Bekleyecek

Kendini karanlık ve ıslak çimenlerin üzerinde bulmuştu. Alkolden dolayı birkaç arkadaşı bir ağaç kenarına sızmıştı ama birkaçı olanları görmüştü ve korku dolu gözlerle ona doğru bakıyorlardı. Başında ki acı onu ikinci bir bayılmaya sürükleyecek cinstendi. Ama kendini tuttu. Oradan uzaklaşırken arkada kalan arkadaşlarının garip çığlıklarını duyabiliyordu. Kendini eve attığında ailesi olanlar yüzünden onu suçladı. Hiç güçlü biri olmadığından yakındılar. Onu suçladılar ve o gün Pamela çantasını topladığı gibi o evden kaçtı. Arizona'dan çok uzaklara gitti. Güneşten kaçtı ve kendini Oklahoma'ya attı. Tulsa'ya. Onu başka bir vampir bulmuştu. Ormanda acıdan ölmek üzereyken onu Gece Evine götürmüştü. Kim olduğunu hiç öğrenemedi ama fazlada önemsememişti. Ona ismini değiştirebileceğini söylediklerinde sadece soyadını değiştirdi. Onlardan kurtulmak için... Okula hızla adapte olmuştu. Onun yuvası haline gelmişti. Üç ay sonra bir gece okulun doğu duvarında gezerken Nyx'ın sesini duydu. Gücünü doğru kullan güzel kızım. Ve o günden sonra değişmeye başladı. Vücudu eriyor ve farklı bir forma geçiyordu. Karanlığın yaratığına bir kuzguna dönüşüyordu. Simsiyah oluyor ve ormanın derinliklerinde kanat çırpıyordu.

|FİZİKSEL ÖZELLİKLERİ|
Uzun sarı saçları ve mavi gözleri vardır. Fiziğinde neredeyse hiçbir kusur yoktur. 1.78 boyundadır ama sırık gibi değil manken gibidir. Yüz hatları uzun ve üçgenimsidir. Elmacık kemikleri hafifçe çıkıktır. Teni vampir olmadan önce daha koyudur ve bronzdur ancak vampir olduktan sonra aşırı şekilde beyazlamıştır, soluk süt beyaz bir tene sahip olmuştur. Değişimini tamamlamasına kısa bir süre kalmıştır. Kaşlarının ortasına tuttrulmuş hilal dövmesi onu daha vahşi bir vampir gibi göstermektedir.

|KİŞİSEL ÖZELLİKLERİ|
Pamela'nın karakterist özellikleri çok değişkendir. Çocukluğundan gelen bir kibir ve şımarıklığa sahip bir kızdır ve bir o kadar dengesiz bir yapısı vardır. Çift kişilikli olarak tabir edilir. Günü gününe uymaz. Bir gün size dostça davranırken ertesi gün sizden nefret ediyor olabilir. Bir karakteri ailesi ile sorunlar yaşamış ve vampir olduğunda kurtulduğu için hayatını yaşayan dost canlısı biraz şımarık bir kızdır, diğer karakteri ise daha asi ve vahşidir.

EKLENMEK İÇİN
Ad & Soyad:
Kurgu:
İki Adet İcon:

|Kurgusuz gelenler eklenmeyecektir.

En son Pamela C. Redd tarafından Çarş. Eyl. 14, 2011 8:45 am tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Pamela C. Redd

VI. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi VI. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi
Pamela C. Redd

İş/Hobiler : Ayna karşısında zaman öldürmek, insanların arasına karışmak, kan içmek.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Pamela Caroline Redd  Left_bar_bleue94/100Pamela Caroline Redd  Empty_bar_bleue  (94/100)

Pamela Caroline Redd  Empty
MesajKonu: Geri: Pamela Caroline Redd    Pamela Caroline Redd  EmptyPaz Ağus. 28, 2011 11:42 am

İLİŞKİLER

Pamela Caroline Redd  Leighton_meester_033 Pamela Caroline Redd  Leighton_meester_034

Margeaux Deschanteh

Marge. Nasıl tanışmıştık biz. Evet hatırlıyorum. Benim ikinci yılımdı ve sende birinci sınıfa yeni çaylak olarak gelmiştin. Senin için farklı bir yer olan Gece Evine alışmanı sağlamıştım. Şimdi V. Sınıftasın ve okulda gayet iyisin. Arkadaşların var, hatta bir sevgilin olduğunu da duydum. Gece Evide senin yuvan oldu ve sanırım bunun ilk basamağında ben varım. O lk geldiğin gün sana yardım eli uzatan Pam olarak kalacağım sanırım. Değişimimi tamamlama az kaldı umarım seni yeniden görürüm.

Pamela Caroline Redd  Emma_watson_98 Pamela Caroline Redd  Emma_watson_99

Carmella Decartius

Yabani, vahşi kız seni. Senden geldiğin günden beri hoşlanmadım. Hoşlanamadım. O kadar aykırı birisin ki. Bir vampir olmak için doğmuşsun sen. Ama o insanların zihinlerini karartan her gece korktukları vampirlerden birisin. Zaten duyduğuma göre sen insanken bile vampir özellikleri sergiliyormussun. Porfiria olduğunu duymuştum. Sanırım neden bu kadar vahşi olduğunu açıklaması bu. Etrafında ki herkese bu kadar uzak davranman sonucunda yeniden o yanlız günlerine döneceğin kesin. Aslında hala öylesin.

Pamela Caroline Redd  Ashley_tisdale_063 Pamela Caroline Redd  Ashley_tisdale_061

Angel T. Faith

Seni rekabetçi küçük kız seni. Kiminle kapıştığını öğrenmen gerek senin. Benimle rekabet edebileceğini nasıl düşünmüş olabilirsin söyler misin bana? İstersen bir vampir kapışması bile yapabiliriz ve unutma ben karanlığın içinde saklanabilirim. Senin sadece bir kuş olarak tabir ettiğin bir kuzgun olabilirim ve senin saklamaya çalıştığın sırlarını gün yüzüne bile çıkartabilirim. Aramızda ki bu rekabet dediğin şey asla olamaz ama sinirlerimi bozdun kapışma vakti artık.

Pamela Caroline Redd  Miranda_Kerr_014 Pamela Caroline Redd  Miranda_Kerr_015

Roncelvalles Clematis

Benim karanlık küçük dostum. Geldiğim yılı hatırlıyorum. Ben senden sonra çaylak olmuştum. Zamanla aramızda kurulan dostluk bağı çok güçlü. Ben senin o kadarnlık yanına hayranım. O paranormal güçler ile iletişimin beni hep etkiledi dostum. Sen farklısın. Gece Evinde ki birçok çaylaktan hatta eğitmen vampirlerden bile farklı. Değişimimiz tamamlandığında birçok iş yapacağımıza eminim.

Pamela Caroline Redd  13507103 Pamela Caroline Redd  33540705

Joseph Shepard

Sen nasıl bir dostsun. Hayatımda senin gibi cana yakın birini tanımadım. Eski dostlarımı hatırlıyorum da benimle sadece para ve şöhretim olduğu için takılırlardı. Ama vampirler dünyasına katıldım ve ilk karşıma sen çıktın. Belki de senin sayesinde bu kadar iyi toparladım ve adapte oldum bu okula. Sen herkesin arayabileceği gerçek bir dostsun ve Roncel ile olan ilişkin beni o kadar mutlu ediyordu. Yanımda sadece siz olun yeter bana.

Pamela Caroline Redd  Penn_Badgley_010_0 Pamela Caroline Redd  Penn_Badgley_014

Bryan Fury

Okulun popüler V. sınıf öğrencilerinden birisin sadece. Benim için önemli bir bile değislin. Evet Karanlık Kızlar ve Çocuklar toplantılarında birkaç kez karşılaştık hatta bana ne olduğunu anlamadığım zamanlarda konuşmuş bile olabiliriz. Ama o kadar. Daha fazla olamaz. Hem sadece popüler birçok olman yetmez Bryan. Ama tatlı çocuksun o da doğru.

Pamela Caroline Redd  Chace_Crawfort_33 Pamela Caroline Redd  Chace_Crawfort_34

Carl Damesson

Mavi gözlü, sırıtan çocuk. Aklımda böyle kalmışsın ne yapabilirim. Her kafamı çevirdiğimde o çetenle beraber takılıyorsun bana bakıyorsun. Ne sanıyorsun sana bakacağımı falan mı? V. sınıfsın ve pekde zeki olduğun söylenemez gözümde. Birkaç eğitmenin de senden hoşlanmadığını duydum bence kendine biraz çeki düzen falan ver. Belki etrafındakiler tarafından değer kazanırsın. Bu arada ayağım altında gezmeyi kes seni vampir çocuk.

Pamela Caroline Redd  E._Westwick_6 Pamela Caroline Redd  E._Westwick_5

Matthew Sean

Belki de o çetende en umursamaz ve kendi halinde takılan çaylak sensin ne dersin? Onlarla takılmanın tek sebebinin arkadaş olduğunuz için olduğunu düşünüyorum. Belki de aralarında sevdiğim iki kişiden birisin. Bence o çeteden kurtulsan daha iyi. Tabi bu kendi yorumum. Zeki olduğunu da duydum derslerin bayağı iyimiş. Eğitmen olsam senin gibi çaylağım olmasını isterdim.

Pamela Caroline Redd  Cmm_in_oth_s_01_30 Pamela Caroline Redd  Cmm_in_oth_s_01_31

Dan McCarthy

V. Sınıflarda sevdiğim birinci çocuk. Bu çocuğun geleceğini görebiliyorum bence Gece Evinde adını asla unutturmayacak biri. Hem eğitmenin de en sevdiğim kişilerden biri. Eğer onun gibi olabilirsen bence bu vampir yolunda iyi olabilirsin. Belki de çaylak kitaplarında da ismin geçer. Tabi seni şimdi bu kadar şımartmayalım da kendini birşey sanma tamam mı? Devam et arkandayım.

Pamela Caroline Redd  Taylor_kitsch_in_the_covenant_15 Pamela Caroline Redd  Taylor_kitsch_in_the_covenant_16

Gibson Taylor

Kim olduğunu bilmiyorum bile. Aslında hiç karşılaşmadık bile belki de. Ama bir yerde aklımda bir anı olarak kaldın. Nedenini bilmiyorum ama öğrendiğim tek şey senin bir kurt adam olduğun. Bir kez daha seninle karşılaşmayı bekliyorum ama ilk karşılaşmamızı dahi hatırlamazken bunu nasıl olacağı konusunda hiçbir fikrim yok. Kimsin sen?

Pamela Caroline Redd

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası