AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am

Paylaş

angel.tiffany.faith

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Angel T. Faith

V. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi V. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi
Angel T. Faith

Karakter Kartı
Rp Puanı:
angel.tiffany.faith Left_bar_bleue87/100angel.tiffany.faith Empty_bar_bleue  (87/100)

angel.tiffany.faith Empty
MesajKonu: angel.tiffany.faith   angel.tiffany.faith EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 9:25 pm

angel.tiffany.faith Ashley164quqb7

Doğum Adı: Kathline Clarie O'dell
İsim: Angel 'Tiffany' Faith
Okul: Tulsa Gece Evi, V. Sınıf Vampir Çaylağı
Özel Yetenek: Ayna&Yansıtma
Köken: İngiliz&Fransız
Konuştuğu Diller: İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Slovakça

angel.tiffany.faith 88

Altın sarısı uzun, ipeksi ve düz saçların çevrelediği beyaz, pürüzsüz bir cildin ortasına yerleştirilmiş minik bir burun, burnun hemen yukarısına doğru iki yanında kahverengiye kaçan ela rengindeki gözlerin ortasında bulunan safir rengindeki içi boş, narin bir hilal; Angel'in bir meleğe benzemesine yetmektedir. Angel, şu ana kadar fiziğinden asla şikayet etmemiştir. O, kendini olduğu gibi kabullenmiştir. Sadece aslı kahverengi olan saçlarını, Gece Evi'ne geldiği zaman altın sarısına boyamış ve şu anda bu rengi çok rahat bir şekilde taşımakta ve kullanmaktadır. Çoğu kişi onun fiziğinin oldukça düzgün ve güzel olduğunu söylemektedir. Bu düzgün fiziğer bir de 1.67 boy eklenirse, Angel'in bir melek gibi göründüğünü söyleyebiliriz.

angel.tiffany.faith Ashav15jk5

Dışarıdan baktığınız zaman sadece çevresine ördüğü buzdan duvarları görebilirsiniz. Kibirli, asil ve güçlü olan Angel'i. Angel güçlüdür, evet. Kibirlidir, evet. Asilzade gibi davranır, evet. Ama içerisinde mutlaka iyiylik barındırır. İşte en güzel örnek; yeteneği. Yardımsever ve oldukça zeki bir kız Angel aslında. Kendini görünmez hisseden çok arkadaşının görüntüsünü yansıtarak onları nasıl da popüler yapmıştır. Bunun dışında arkadaşlarına aşırı değer verir. Çevresi genişitir ama dostları sayılıdır. Geçmişi nedeniyle Nyx'e olan bağlılığı diğer çaylaklara kısayla daha özel ve farklıdır. Onu vampir çaylağı olarak işaretlediğinde, Nyx'in onu , alnındaki hilal ile ödüllendirdiğini düşünmektedir.

angel.tiffany.faith Avie18ej5

Geçmişiyle ilgili tek hatırladığı babasının ona sahip olmak istemesiydi. Onu sıkıştırırdı sürekli. Angel dayanamamaya başladığı zaman ruh sağlığı hastanesini aradı, babası ona tam sahip olacakken babasını alıp götürdüler. Ertesi gün ise, işaretlendi. Nyx'e hep şükrederdi o. Tanrı'ya dua etmesine karşın, hep bağlıydı Nyx'e. Onu seçmesini beklerdi hep. Sonunda seçtiğinde, kendine bir söz verdi. Yepyeni bir başlangıç yapacaktı. Kendine verdiği sözü tuttu da, ama on sekiz yaşına bastığı gün (26.aralık.2011) Gece Evi'nin bahçe kapısının önünde babasını gördü. İzin istedi ve odadan on dakikalığına çıktı. Ürkek adımlarla yaklaşıyordu ona. Demir kapının önüne geldiğinde "Ne işin var senin burada? Tımarhanede olman gerekiyordu." dedi. Sesi çok soğuk ve sertti. Sanki karşısında babası değil, düşmanı duruyormuş gibi konuşuyordu. "Kızım on sekiz yaşına basıyor, görmek istedim... Saçlarını boyamışsın." dedi. Adamın sesi ağlamaklı çıkıyordu. Ama artık o adam, Angel için ölüydü. "Evet. Sen gittikten sonra işaretlendim. O gün saçlarımı sarıya boyadım ve evden gittim. Tıpkı şu anda senin gitmen gerektiğin gibi." dedi. Adamın gözlerinden bir damla yaş geldi. "İyileştim." dedi. "Sana onca işkenceyi çektirdiğim için özür dilerim. Gerçekten. Annenin ölümünden sonra kendimi kaybettim. Beni affedebilir misin?" Ağlamya başladı. Angel, gözyaşı gördüğü zaman dayanamzdı. Düşmanına bile yardım ederdi ağladığını gördüğünde. "Affederim. Ama artık bir vampirim." dedi. Adam, yanaklarındaki yaşları sildikten sonra "Ben... Ben bir... K-K-Ku-Kur... Kurtadamım." dedi. Angel yerle bir olmuştu. "Seni sevdğimi unutma, baba." dedi ve gitti. O, babasını son görüşüydü. Bazen babasını hala dmir kapının ardında görüyor. Ama onun yanına gidemiyor. Bunun nedeni bir kurt olması. Ama onu affetti ve babasının yaşadığını biliyor. İçten içe ona hala kızgın olsa da...

angel.tiffany.faith Likent1

Sevdikleri: Fransızca, Nyx, kahve, muffin, Cokkie, cep telefonu, at binmek, rekabet, uyku, kitap okumak, bisiklet sürmek
Sevmedikleri: Brooke'un sabahları onu suratına soğuk su dökerek uyandırması, Cokkie'nin sürekli kazaklarını yırtması, yaptıkları işi marifet sana sürtükler, özel yeteneğini saçma bulan kişiler, edebiyat, ödevler

En son Angel T. Faith tarafından Ptsi Ağus. 22, 2011 9:30 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Angel T. Faith

Angel T. Faith

Karakter Kartı
Rp Puanı:
angel.tiffany.faith Left_bar_bleue87/100angel.tiffany.faith Empty_bar_bleue  (87/100)

MesajKonu: Geri: angel.tiffany.faith   angel.tiffany.faith EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 9:27 pm

İ L İ Ş K İ L E R

angel.tiffany.faith M3
Carter Leonell | Her zaman aklımdasın, çünkü sen unutulamayanlardansın...

Okula geldiğin ilk gün bazı sorunları olduğunu zannetmiştim. Seni girdiğim derslerde görmeye başlayınca başarımı elimden almaya çalıştığını sandım. Benim için sen değersizdin, fakat sonra odama taşındın ve işte herşey o zaman başladı. Nefret ettiğim kız bir anda en iyi arkadaşıma dönüştü. Sabahları o içine gömüldüğüm yataktan düşmeni ve beni her sabah gülme krizine sokmanı asla unutmayacağım. Jozéf'in bana taktığı zamanlarda en büyük destekçimdin. Ama şu anda kendimi çok yalnız hissediyorum Carter. Arada bir okuldan kaytarabildiğim zamanlarda Starbucks'ta içtiğimiz kahveler olmasa hayat küserim herhalde. Umarım beni unutmazsın, çünkü sen unutulmayacaksın.

angel.tiffany.faith 15800
Celesse Morgan | Sessiz olandan kork derler. Ama Ess, senden kimse korkamaz ki.

Celesse için üzülüyorum açıkçası. Aslında iyi bir insan falana ama Karanlık Taraf'ta ve bir kurtadam. Ben yalancının tekiyken o yalan söyleyemiyor bile. Gerçi, hayatım yalan benim. Neyse. Celesse beni tanıyor altı yıldır. Ama hiç konuşmadık. Sadece ağladığını ve ölümü düşündüğünü biliyorum. Değiştiği zaman, kendini öldüğüne inandırmıştı, ama şimdi nefes aldığının farkında. Bu nedenle hala ölmek istiyor. Çünkü yaşamıyor ve benim için de o artık bir ölü...

Not: Eklenmek için bir adet icon ve kurgu yeterlidir. Sen bul diyenleri eklemeyeceğim.

En son Angel T. Faith tarafından Perş. Ağus. 25, 2011 5:12 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 4 kere değiştirildi
Carter Leonell

Öğrenci | İnsan Öğrenci | İnsan
Carter Leonell

İş/Hobiler : Öğrenci: Şarkı söylemek, gitar çalmak, köpeğini gezdirmek, öğretmenlerini sinir etmek, Brooke'la mesajlaşmak.

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: angel.tiffany.faith   angel.tiffany.faith EmptySalı Ağus. 23, 2011 11:53 am

angel.tiffany.faith M3

Carter ile Angel eskiden oda arkadaşıydı. Ama Carter işaretini kaybettikten sonra ayrılmak zorunda kaldılar. Carter, bir süre Gece Evi'nde eğitim görmeye devam etmiş olsa da, sonraları Oklahoma Üniversitesi'ne gitmek zorunda kaldı. Ama hala Angel Starbucks'a ya da ssat kulelerine geldiğinde görüşürler.

angel.tiffany.faith 791301
Angel T. Faith

Angel T. Faith

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: angel.tiffany.faith   angel.tiffany.faith EmptySalı Ağus. 23, 2011 12:32 pm

Güncellendi.
Celesse Morgan

Siyah Soylular Grubun AlfasıSiyah Soylular Grubun Alfası
Celesse Morgan

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: angel.tiffany.faith   angel.tiffany.faith EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 1:04 pm

angel.tiffany.faith Icon-tennant-626icons-upthere-1
Sinir olduğun, sana kuralları anlatmak isteyen nefret ettiğin yetişkin olarak ekle beni.
Angel T. Faith

Angel T. Faith

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: angel.tiffany.faith   angel.tiffany.faith EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 4:06 pm

Güncellendi.
Edit: Celesse Morgan kurgusu güncellenmiştir.

angel.tiffany.faith

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası

Similar topics

-
» Angel