AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am

Paylaş

Bende, Bende, Bende.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Jacqueline Constance

V. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi V. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi
Jacqueline Constance

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Bende, Bende, Bende. Left_bar_bleue95/100Bende, Bende, Bende. Empty_bar_bleue  (95/100)

Bende, Bende, Bende. Empty
MesajKonu: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 1:21 pm

Herkesin var da benim neden yok dedim ve işte! Adım Dilara. Rp dünyasında daha yeniyim. Başka? Kocaeli'de yaşıyorum işte. Müzikkolik olduğumu söylersem yalan olur. Ha, dinlersem Türkçe dinlerim. Teoman hastasıyım. Tabi şu müziği bıraktım açıklamalarından sonra birden Teo'cu olanlardan değil elbette. Yabancı müziklerden şuan da pek hazetmiyorum ama mütercim olmak istiyorum. Evet, biliyorum bazen ben de kendi kendime "Bu nasıl iştir yahu!" diye söylenirim. Ama zamanı gelince dinleyip birşeyler kapacağım, hani. Beşiktaş'lıyımdır. Konusunu dahi açmayın, takım yüzünden bir çok arkadaşımı kırmışlığım var. Başka? Televizyon izlemeyi sevmem. Hatta Perşembe gecesi Artiz Mektebi dışında televizyonun yüzüne baktığım yoktur. Birde birde, Beşiktaş maçlarını tabi ki kaçırmam. Akrep burcuyum. Biraz fazla unutkanım. Hatta bazen kendi kendime bile gülerim. Sanırım ablam bu yüzden psikolog olmak istiyor Very Happy Ablamdan konu açılmışken birbirimize çok benzeriz. Hem fiziksel, hem de davranışlarımız. Hatta bir gün 6 saatlik bir otobüs yolculuğunda yan yana oturuyorduk da gelen muavine hep aynı zamanda aynı şeyleri söylemiştik. Sonun da inecekken adam bize "Siz, ikiz misiniz?" diye sordu biz de adama aynı anda dönüp "Hayır. Aramızda iki yaş var." dedik. Ben birşey düşünürken, aynısını o sesli olarak söyler, işte o zaman beni hayretlere salar. Bazen düşüncelerimi okuduğundan bile şüphelenirim Smile Hatta televizyon izlerken bir diyalog da hep ilgimizi çeken şeyler vardır, işte o anda birbirimize eş zamanlı olarak döner ilgimizi çeken kelimeyi söyler ve yeniden televizyona döneriz. Ha, yanlış anlaşılmasın ilgimizi çeken kelime hep aynıdır, ne bir harf eksik, ne fazla. Ama o hep benden biraz daha çılgın olmuştur. Ben kitap okumak gibi sakin bir işle uğraşırken birden bir bağırır ben olduğum yerde korkudan hoplarım. Başka, hep odamdayımdır. Yani hep demeyim de çoğunlukla. Oda da kitap okurum. Ablam odaya gelince tabii ki kitabı bırakırım çünkü çok gevezedir. Susturmak için şarkı açarım. Hatta telefondaki müziklerden sıkılınca radyo açarız ve o Yıldız Tilbe taklidi yapıp beni gülmekten kırıp geçirir. Kitap deyince Twilight, True Blood, Açlık Oyunları ve Tabii ki Gece Evi serisini okudum. Tabii evimiz de Gece Evi serisi hariç hepsi olduğu için onları unutmam imkasız. Edward' ın repliklerini çok sık kullanırım. Hatta bir harfini unutayım hemen kitaba koşarım çünkü eğer bunu yapmazsam içimde birşey oluşur ve hatırlayana kadar etkisi altında kalırım, sanırım bu da ablamın psikolog olması için bir neden Very Happy En yakın zaman da Gece Evi serisini de alıp baştan okuyacağım çünkü unuttum ve elimde İşaret ve Vahşi den başka kitabı yok, şuan da. Aşırı derecede denge problemlerim vardır yolda, evde, okulda sarhoş gibi yürürüm. Evin içinde hoplayıp zıplamayı severim. Hatta bazen düşerim ama şuana kadar kimse düştüğümü görmedi bir de aralardan sıvışma huyum vardır, heryerden kedi gibi geçerim işte bu dikkatlerini çeker. Koca göbekli kardeşimin aksine, çok hareket ederim. Tabii ki nereye gitsem ablamı da peşimden sürüklerim. Odanın içinde dönüp durduğum zamanlar bile vardır. Ablam nereye gitse peşinde kuyruk gibi dolaşırım. Hatta artık o bile alıştı kendisi elimden tutup götürüyor. Smile Başka? Kolay sinirlenirim. Bu 5 yaşındayken geçirdiğim hastalığın etkisi. Ölümden döndüğüm için babamın gözünde normal ortancalar gibi değilim. Ben de ilgi görürüm, hani. Neyse çok uzun oldu. Burada olduğuma memnunum bakalım ilerde neler olacak.

EDİT;
Unutkanım demiştim. 14 yaşındayım 20 Kasımda 15, ki ona da zaten 3 ay kaldı.

En son Jacqueline Constance tarafından Ptsi Ağus. 22, 2011 8:49 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Djarka Sobeck

Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe Gece Evi Müdiresi & Yüksek Rahibe
Djarka Sobeck

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Bende, Bende, Bende. Left_bar_bleue100/100Bende, Bende, Bende. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 2:26 pm

Takıma taptıım. Hoşgeldin Dilaraaa.
Jacqueline Constance

Jacqueline Constance

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Bende, Bende, Bende. Left_bar_bleue95/100Bende, Bende, Bende. Empty_bar_bleue  (95/100)

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 3:52 pm

Psd' ydi bende alayım, akayım dedim. Eee, akmak bizim işimiz Smile Hoşbuldum Başak.
Marija Filipovska

Dolunay Okulu Kurtadam Tarihi Profesörü Dolunay Okulu Kurtadam Tarihi Profesörü
Marija Filipovska

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Bende, Bende, Bende. Left_bar_bleue84/100Bende, Bende, Bende. Empty_bar_bleue  (84/100)

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptySalı Ağus. 23, 2011 11:27 am

Yazdıklarını keyifle okudum valla .d Hoşgeldinnnn bende Melis ^^
Jacqueline Constance

Jacqueline Constance

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptySalı Ağus. 23, 2011 12:02 pm

Hoşbuldum Melis. Very Happy
Brooke R. Maxwell

V. Sınıf Çaylak V. Sınıf Çaylak
Brooke R. Maxwell

İş/Hobiler : Vampir Çaylağı: Dolaşmak, Kathline'yi sinir etmek, telefonla konuşmak, mesajlaşmak, Paris ile buluşmak

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Bende, Bende, Bende. Left_bar_bleue87/100Bende, Bende, Bende. Empty_bar_bleue  (87/100)

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptySalı Ağus. 23, 2011 2:05 pm

Tanıtım metni yazmakta berbat bir insan olarak, yadıklarını keyifle okudum. Cemre bende Hoşgeldin!

En son Brooke R. Maxwell tarafından Çarş. Ağus. 24, 2011 3:17 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Jacqueline Constance

Jacqueline Constance

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptySalı Ağus. 23, 2011 6:45 pm

Teşekkürler, Cemre. Hoşbuldum.
Carmella Decartius

V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Carmella Decartius

İş/Hobiler : İşi gücü ruhlar.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Bende, Bende, Bende. Left_bar_bleue100/100Bende, Bende, Bende. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 1:25 pm

Hoş geldin Dilara, Ekin Su ben de. Sitede telekinez bir karakter görmek hoşuma gitti açıkçası, hele ki Doutzen o bakışlarıyla okulun yerini bile değiştirir Razz Neyse, takımında Jacqualie yazıyor, şu anda o dikkatimi çekti o.O Neyse, sustum, gidiyorum ben Razz
Jacqueline Constance

Jacqueline Constance

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: Bende, Bende, Bende.   Bende, Bende, Bende. EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 12:50 pm

Carmella Decartius demiş ki:
Hoş geldin Dilara, Ekin Su ben de. Sitede telekinez bir karakter görmek hoşuma gitti açıkçası, hele ki Doutzen o bakışlarıyla okulun yerini bile değiştirir Razz Neyse, takımında Jacqualie yazıyor, şu anda o dikkatimi çekti o.O Neyse, sustum, gidiyorum ben Razz
Merhaba Ekin Su, hoşbuldum. Uyarın için teşekkürler, sanırım eski takıma döneceğim Very Happy

Bende, Bende, Bende.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası