AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am

Paylaş

'' Aleeza M.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Aleeza Moss

İyileştirme ve Sağlık Profesörü | Wrym Katilleri Grup Alfası İyileştirme ve Sağlık Profesörü | Wrym Katilleri Grup Alfası
Aleeza Moss

Karakter Kartı
Rp Puanı:
'' Aleeza M. Left_bar_bleue95/100'' Aleeza M. Empty_bar_bleue  (95/100)

'' Aleeza M. Empty
MesajKonu: '' Aleeza M.   '' Aleeza M. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:01 pm

'' Aleeza Moss
    '' Yirmi yaşında.
    '' Kudüs, İsrail.
    '' Negatif Enerji Kontrolü.
    '' İbranice (anadil), Arapça (anadil), İngilizce (aşırı aksanlı).
    '' Wrym Katilleri, Grup Alfası.

'' Aleeza M. 2ns6ec1
& Hayatınızda hiç bir mediuma falan gittiniz mi? Ya da öyle bir tanıdığınız oldu mu? Eğer cevap hayırsa sizi Aleeza'ya tanıştırabilirim. Aynı geleceği gördüğünü sanan tiplerin etrafına yaydığı soğukluğu yayar o da. Fazlasıyla mistik bir havası vardır. Kısa saçları ve kiremite yakın göz rengiyle sizi etkilemeye her zaman devam eder. Minyon vücuduyla nasıl oluyor da ondan bu kadar etkilendiklerini kendisi bile anlayamıyor. Fakat son derece karamsar ve sivri dilli olan bu kız sizi iğnelemekten asla vazgeçmez. Bunun yanında ona söylediğiniz ufacık bir kelimeye bile alınır. Bu yüzden çelişkilerle dolu bir kızdır. Özel yeteneğinden dolayı ona pek fazla yaklaşmamanızı önermem gerekiyor sanırım. Onun çekim alanına girdiğiniz andan itibaren geri kurtuluşu yoktur. Üzerinizde berbat bir etki hissedersiniz. Ondan uzaklaşmak isteseniz bile Aleeza sizi kendisine çekmeye devam eder. O berbat baş ağrısını yaratır. Hatta bazen gaipten sesler duyduğunuz bile olabilir. Sinsi gülümsemesiyle kendisine hayran bırakmaya devam eder. Fakat bu kadar sivri dillilik ve negatif şeylere karşı, sağlık ve iyileştirme konusunda tam bir dehadır. Yaralı bir insan gördüğünde duygularına hakim olmaz. Onu zayıf düşürmek için yapmanız gereken şey bir yerinizi feci derecede acıtmanız, kanatmanız veya ona benzer bir şey yapmanız. Tabii şunu unutmayın, size yardım ederken, onun etki alanına gireceğiniz için, kendinizi çok daha kötü hissedebilirsiniz. Bunun dışında fazlasıyla saygılıdır. Kendisinden bir yaş büyük birisine bile oldukça saygılı yaklaşır. Ağzından bir tane bile hakaret duyamazken söyleyeceği bütün her şeyi açık seçik ancak iğneleyici bir şekilde size aktarır.

& Minyon vücudu ve kızıl saçlarıyla sizin dikkatini çeker bu kız. Kurt adam olmasına rağmen bu denli zayıf görünen vücudunun olması aklınızda soru işareti yaratabilir. Ancak onun bu zayıf bedenine aldanmayın. Fazlasıyla güçlüdür. Isırdığı şeyi koparabilme gibi bir özelliği vardır mesela. Ufak dudakları ve hokka burnuyla tam anlamıyla sevimlilik abidesi gibi gelebilir size. Ancak öyle değildir. Kiremit rengi gözlerindeki soğukluk ve mesafe bütün her şeyi değiştirebilir. Bedeninde bir tane bile ben bulunmazken, süt rengi teniyle ilgi odağı olabilir.

& Son derece karmaşık bir geçmişe sahiptir. Doğumunda öncelikle ailesi onu reddetmiştir. Kızın garip özellikleri ailenin onurunu zedelerken aynı zamanda keskin zekâsı onu ailede tutmaya sebebiyet veriyordu. Ancak daha sonra Aleeza'nın annesi buna dayanamayarak onu ülke dışına, başka bir aileye vermiştir. Ancak, kurtadam olmayan bir aileye. İsrail'den kuzeylere gönderilirken henüz dört yaşında olan bu kızıl saçlı kız, bütün her şeyi saati saatine hatırlamaktadır. Tabii dolunay zamanları evden kaçıp başka yerlere gidiyor, asıl bedenini diğer insanlardan saklıyordu. Ama bu iş o kadarda uzun sürmemişti. Aile onun bu özelliğini fark edince korku içinde onu dışarı bırakmıştır. Ne kadar asıl yani İsrail'deki ailesinden uzak olsa da Wrym Katilleri adlı klana mensup olması ona bir ayrıcalık kazandırıyordu. Klanı ve ailesi hakkında henüz o yaşındayken bütün bilgilere sahipti. Ancak okula başladığı zamanlar bu durum farklı bir hâl almıştı. Ailesi hakkında tek bir kelime etmeyen bu kız, anlamsız bir şekilde bu klana veya aileye laf edildiğinde inanılmaz bir şekilde sinirleniyor, etrafında ne varsa zarar vermeye başlıyordu. Fakat bunun yanında o çelimsiz bedeniyle fazla sağlıklı olmasını bilgilerine dayandırıyordu. Okuldan mezun olduğu vakit direkt olarak profesör olmaya karar vermiştir. Profesör olmak, ona göre birçok şey biliyor demek oluyordu ve profesör olmak, saygın olmak anlamına geliyordu.
Aleeza Moss

İyileştirme ve Sağlık Profesörü | Wrym Katilleri Grup Alfası İyileştirme ve Sağlık Profesörü | Wrym Katilleri Grup Alfası
Aleeza Moss

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Aleeza M. Empty
MesajKonu: Geri: '' Aleeza M.   '' Aleeza M. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:02 pm

İ L İ Ş K İ L E R

'' '' Aleeza M. 20ij313 '' Aleeza M. Vskj82 Chirstian Jack D'or
Hey Jack. Ne zamandır görüşmüyoruz eski dostum? Eski diyorum, çünkü sadece eskiden dosttuk. Artık olmadığımızı belirtmek isterim. Karanlık tarafa geçtiğinden beri dostluğumuzun bozulduğunu söylemekten çekinmiyorum. Bana göre o taraflar çok saçma. Gereksiz yere dostluğumuzu tehlikeye atmıştın ve bunu bozdun. Ne istiyorsun? Barışmak falan mı? Ya da beni o aptal, saçma, gereksiz tarafına mı sokmak istiyorsun? Söylesene Jack! Beni sinirlendirmeye hakkın yok seni lanet olası. Evet, artık aramız eskisi kadar iyi değil. Etrafındaki kızlara bir bak. Bana ne diye ihtiyaç duyarsın ki? Şimdi git ve o aptal kızlarla ilgilen.

* İki adet icon.
* Sana bırakıyorum diyenleri eklemem, ona göre.

En son Aleeza Moss tarafından Ptsi Ağus. 22, 2011 10:45 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 3 kere değiştirildi
Celesse Morgan

Siyah Soylular Grubun AlfasıSiyah Soylular Grubun Alfası
Celesse Morgan

Karakter Kartı
Rp Puanı:
'' Aleeza M. Left_bar_bleue87/100'' Aleeza M. Empty_bar_bleue  (87/100)

'' Aleeza M. Empty
MesajKonu: Geri: '' Aleeza M.   '' Aleeza M. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 4:09 pm

'' Aleeza M. Icon-tennant-626icons-overthere-1'' Aleeza M. Icon-tennant-626icons-upthere-1
Arkadaş olabilirler aslında. Kişilikleri çok benziyor ya da seni Karanlık Taraf'a çekmeye çalışıyor da olabilir. Ayrıca geçmişten bir tanışıklıkları olabilir, çocukluk arkadaşı gibi. Sonra yeniden karşılaşmaları falan. Hangisi aklına yatarsa PM at konuşuruz.

En son Chirstian Jack D'or tarafından Çarş. Ağus. 24, 2011 1:03 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aleeza Moss

Aleeza Moss

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Aleeza M. Empty
MesajKonu: Geri: '' Aleeza M.   '' Aleeza M. EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 6:53 pm

Ben o bahsettiğin kurguların hepsini karıştırııp, ortaya garip bir şey çıkardım. Beğenmezsen pm at değiştiririm.

'' Aleeza M.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası