AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am

Paylaş

'' Józef

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Józef

Fransızca Profesörü Fransızca Profesörü
Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:
'' Józef Left_bar_bleue95/100'' Józef Empty_bar_bleue  (95/100)

'' Józef Empty
MesajKonu: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 8:32 pm

'' Józef Fridleifsdottir
    '' Yirmi yaşında.
    '' Reykjavik, İzlanda.
    '' Fotografik Hafıza
    '' İzlandaca (anadil), Faroece, Danca, İsveççe, Norveççe, Fince, Fransızca, İngilizce, Almanca biliyor. Şu ara Rusça öğreniyor.
    '' Dünya dillerinin tamamını öğrenmek istiyor.

'' Józef 15zkz93
& Fazlasıyla garip birisidir Józef. En azından etrafındakiler tarafından öyle tanımlanır. Fazlasıyla dil bilmesi ve bunun yanında bu dilleri kimseye öğretmeyecek kadar kibirli olması ondan soğumanız için birebir özelliklerden yalnızca birisidir. Hayatında öğreteceği tek dil Fransızca'dır. Bunun sebebi ise, bu dili çokta fazla sevmemesidir. İşin aslı, yalnızca bu dili öğrenmek için çok çalışmıştır ve şimdi sıra ufaklıklara bunu öğretmektir. Onların çok rahat öğrenemeyeceğini bilmesi egolarını tatmin ederken Fransızcayı anadili gibi konuşması okul içinde artı durumda bir hava yaratmaktadır. Çok fazla dil bilmesinden dolayı kendisini ayrı bir yerde tutar. Tabii bu ona yaklaşabileceğiniz anlamına gelmez. Son derece sinirlidir. En ufacık bir çıtırtıya bile sinirlenirken karizması bütün bunları yok edebilir kadınların gözünde. Hırçın ve umursamazdır da tabii ki. Yaptığı şeylerden dolayı karşısındakine ne olmuş, ne bitmiş umurunda bile değildir. Etrafındakilere sorsanız size "duygudan yoksun" tarzı şeyler söylerler. Fakat Józef, bunlara kulağını tıkar ve yoluna devam eder. Bunun yanında bir kadını beğenmesi çok zordur. Eğer kendinizi bu yakışıklı çocuğa beğendirmek istiyorsanız, üstün zekâlı olmalı, en azından üç veya dört dil bilmeli ve fiziğinizle onu etkileye bilmelisiniz. Öncelikle, dudaklarınızın güzel olması, göğüslerinizin çok olmasa da büyük olması, bacaklarınızın çarpık olmaması ve saçlarınızın uzun, ipeksi olması gerekir. Eğer bunların hepsine sahipseniz, ondan sonraki aşamaya geçebilirsiniz demek oluyor. Yani zekâya. Zekâya sahip değilseniz, bırakın Józef'le konuşmak, yanına bile yaklaşmanıza izin vermez. Kendini beğenmiş tavırları ve burnu havada olması, onu ırkının arasında dışlanmasına sebep olmuştur. Yalnızca, onun bu hallerini beğenen kadınların olduğu da ayrı meseledir.

& Kısa sarı saçları çoğu zaman rüzgâra bırakılmıştır; yani dağınıktır. Mavi gözleri şehvetle kaplanmıştır. Hafif kırmızımsı dudaklarında sizi etkileyebilecek gülümsemesiyle donatılmıştır. Pürüzsüz teninin bir kısmını hafif kirli, sarı sakalları kaplar. Vücudunda tek sevdiği yer bu sakallarıdır. Arada sırada taktığı siyah çerçeveli gözlüğü ona apayrı bir çekicilik katar. Hafif üçgen bir vücudu vardır. Uzun bacakları ve kollarına çok azda olsa çekicilik veren kasları tamamen karşı cinsi etkileyebilmek için yaratılmıştır desek yanlış olmaz.

& İşin aslı, tek bildiği şey yetimhanede büyüdüğüdür. Ailesi hakkında hiçbir şey bilmezken, bu tür şeylerden bahsetmek hiçte hoşuna gitmez. Sinirli yapısından dolayı etrafındakiler zaten ona bu tarz şeyler sormaktan çekinir. Yetimhanede büyümüş ve bir çok kez oradan kaçmaya çalışmıştır. Ancak pek başarı olduğu söylenemez. Her seferinde yakalanıp pek çok kez yetimhane müdüründen dayak yemiştir. Bu yüzden sinirleri alt üst olmuş ve kendisini güce vermiştir. Tabii o sıralar en fazla kendisinden büyüklere makas sokup ısırarak saldırabiliyordu. Daha sonra okula yazılmasıyla birlikte bütün her şey değişmişti. Kibirli, burnu hava tavırlarıyla bütün dikkati üzerine çekmiş, bunun yanında derslerdeki yüksek başarısı egolarının tavan yapmasına ve bütün kızların ilgi odağı olmasına sebep olmuştu.
Józef

Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 8:35 pm

İ L İ Ş K İ L E R

'' '' Józef 11awz1l '' Józef 10huecm Noa van den Vondel
Ah, Noa. Neden bu kadar çekici olduğunu sorsam, bana o delici gözlerinle bakar mısın? Hayır, o bakışlarını görmek istemiyorum. Beni zaten yeterince etkileyebiliyor iken, birde o bakışlarla karşılaşırsam karşında eriyip gidebilirim. Sence, neden seni çaylağım olarak aldım? Bu kadar aptal değilsin değil mi? Sanırım, karşılaştığım en zeki kızsın. Beni derinden etkileyebiliyor olman bunu kanıtlıyor. Bunun yanında dil öğrenmek istemen, beni zaten sana bağlamış durumda. Bazı özelliklerini sevmesem de onlar zaten güzelliğinin yanında gölgede kalıyor. Sana aşık olduğumu mu düşünüyorsun? Belkide haklısın. Çok fazla üstüne düşüyorum; ama sana zarar gelmesi beni çileden çıkarıyor. Bir saniye bile gözlerimi üzerinden ayırmak istemiyorum, ama bu kadar yakınında durmam okulda dedikodulara yol açar. Bunu sende biliyorsun. Okula ilk geldiğinden itibaren zaten yeterince dedikodulara alet oldun benim yüzümden. Hayır özür dilemem, bütün suç senin. Çünkü o muhteşem güzelliğinle beni baştan çıkarabiliyorsun.
    '' '' Józef Zkjurq '' Józef X6ikig Angel T. Faith
    Bayan Faith. Fransız melezi olduğunuzu duymuştum. Size karşı nötrdüm. Ne garip değil mi? Hahaha. Fakat siz o nötrlüğü yok ettiniz! Hemde o aptal, saçma sapan, küçük düşürücü yeteneğinizle! Pardonda siz kendinizi ne sanıyorsunuz? Bana böyle bir şey yapmaya nasıl cüret ettiğiniz sormuyorum bile. Kendinizi bir şey sanıyorsanız kesinlikle yanılıyorsunuz. Siz yalnızca, ufak bir vampirsiniz ve o bayıldığınız Fransızca'yı öğreten insana karşı bu denli saçma bir davranış sizi çok önceden en dibe sürükledi bile. Umarım dersimi geçmeye çalışırsınız. Yoksa sonu kötü olacak, bilginize.

'' '' Józef 21jwtms '' Józef W7frrc Pamela C. Redd
Hey, Pamela. Umarım kendini iyi hissediyorsundur? Çünkü, ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Senin o aptal, saçma sapan tehditlerin yüzünden rahat değilim. İşin aslı, neden bu kadar çekindiğimi anlamıyorum. Kendim için değil. Sanırım tek sorun, bu tehditlerin Nao'yu ele almasından dolayı. Bu işten vazgeçseniz iyi olur küçük hanım. Sanırım özel yeteneğimden haberdar değilsiniz. Sizin ne zaman, nerede, kimlerle ne yaptığınızı saniyesi saniyesine biliyorum. Bu okulun her yerinde gözüm olduğunu söylemiştim size. Yine de, o çekici dudaklarınızla beni etkileye biliyorsunuz. Nao'yla yakınlaştığımı insanlara söylemeden önce, sizi kendime yakınlaştırıp, ardından ise ben etraftakilere yaymayayım? Unutmayın ki, size değil, bana inanırlar. Her neyse. Yine de şunu söylemeliyim ki, fiziğin harika. Bunun dışında, davranışların içimi gıdıklandırıyor. Hareketlerine dikkat etsen iyi edersin küçük hanım.
    '' '' Józef 2w7llk6 '' Józef 15i6q7s Bryan Fury
    Bryan, kendini nasıl hissediyorsun? Umarım iyi hissediyorsundur, çünkü ben kendimi hiç iyi hissetmiyorum. Neden bilmiyorum ama sana bir türlü alışamadım. Bu okula geldiğinden beri alışamamıştım. Benim gözümde hep düşük birisi olarak kaldın sen; her zaman için ezilen. En azından geçmişimizin pek parlak olduğunu söyleyemeyeceğim. Hala daha öyle. Benim dersime girmemen için seni uyarıyorum. Girersen kalma ihtimalin var sanki. Okulun en popüler erkeklerinden birisin; ama benim gözümde bir solucan kadar değersizsin.
'' '' Józef 9tnziv '' Józef Qxqiix Carl Damesson
Sanırım bu okuldaki erkeklerin hiçbirisinden haz etmiyorum. Buna sende dahilsin Carl. O mavi gözlerin ve cezbedici gülüşünle kızları etkileyebileceğini mi sanıyorsun? Ah, hayır. Sana bir tüyo vermem gerekirse, bu okuldaki kızlar o kadar basit şeylere bakmazlar. Öncelikle istedikleri şey zekâdır Bay Damesson. Ama sanırım bu bahsettiğim şey sizde pek fazla bulunmuyor. Yine de şunu söylemeliyim, vücudunuzla etkileye bildiğiniz kızlar benim tek bir gülüşümle etkileye bildiklerimin yanında gökyüzünden, yeryüzüne düşen tek bir kar tanesi kadar değersiz ve salakça. Her neyse, sen bu yolda ilerlemeye devam et. Belki aptal bir kız bulabilirsin; en azından sana bakması için.
    '' '' Józef 2m5kkud '' Józef Ekfhhl Matthew Sean
    Bana her profesör dediğinizde egolarımın ne kadar tatmin olduğunu fark ediyorsunuzdur sanırım Bay Sean. Sizin profesörünüz olmam demek, sizin bana saygı duymanız demek oluyor. Hadi bir daha söyleyin, bana profesör diyin Bay Sean ve bende size o insanın içini gıdıklayan, beyninizin içinde yanılanan kahkahamı atayım. Kendinizi hala iyi mi hissediyorsunuz Bay Sean? Sizin adınıza sevindim doğrusu. Yinede yanınıza bir kaç tane daha arkadaş almanızı tercih ederim. Yoksa bu gidişle yerin dibini bırakın, dünyanın öbür tarafından çıkıp uzay boşluğunda kaybolacaksınız. Kim bilir, belki bir kara deliğe girersiniz ha? Hahaha.
'' '' Józef 35dcnzn '' Józef 20jskcw Dan McCarthy
Bir düşünmem gerek. Sanırım erkek öğrencilerden sevdiğim bir tek siz varsınız diyebilirim. O da muhtemelen Bay Ragnhild yüzündendir. Eğer sizi çaylağı olarak seçtiyse, bir bildiği vardır diye düşünüyorum. Ne dersiniz? Sizce öyle mi Bay McCarthy? Belki ondan biraz bir şey öğrenirsiniz. Eğitimciniz çelişkili birisi. Şiir ve gücü bir arada kullanan birisi oldukça yetenekli birisidir. En azından ben öyle düşünüyorum. Hoş, ben öyle düşünüyorsam kesinlikle öyledir. Ondan bir şeyler öğrenmenizi size tavsiye ederim. Eğer onu iyi kullanmayı bilirseniz, adınızı -tıpkı benim gibi- okulun duvarlarına kazıya bilirsiniz.
    '' '' Józef Mhfuhi '' Józef 27ywcuc Carmella Decartius
    Merhaba Bayan Decartius. Beni eskiden tanıyor muydunuz? Hayır mı? Normaldir. Ama ben sizi bu okula geldiğinizden beri tanıyorum. Benden iki sınıf küçüktünüz. Neden bilmiyorum, sizin garip davranışlarınız beni size çekmişti. Garip bir neden tabii ki bu. Güzelliğinizden falan etkilenme değil, hayır. Beğendiğim kadın tipindeki zeka sizde mevcut ve konuştuğunuz dil... Fazlasıyla harika. Öğrenmek istediğim diller arasında. Belki bu yüzden size biraz yakınlık duyuyorumdur. Ancak, neden bu kadar içinize kapanıksınız? Kendinizi böyle kapatmamanız gerekiyor. Sizi dışa dönük yapamam belki; ne de olsa çok fazla konuşmuşluğumuz yok. Fakat sizinle konuşursam bir ara, emin olun, bana istediğiniz kadar güvenebilirsiniz. Birisine güvenmek ve dışa dönük olmak iyi bir şeydir Bayan Decartius. Ah, tabii sizinle ilgilenmeye başladığım zaman etrafınıza üşüşecek kızlara dikkat edin derim. Sizin açınızdan kötü sonuçlar doğurabilir.

* Eklenmek için iki tane icon ve kurgu.
* Sana bırakıyorum diyenleri eklemem, ona göre.

En son Józef tarafından Çarş. Ağus. 24, 2011 10:52 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 6 kere değiştirildi
Noa van den Vondel

V. Sınıf Çaylak V. Sınıf Çaylak
Noa van den Vondel

Karakter Kartı
Rp Puanı:
'' Józef Left_bar_bleue100/100'' Józef Empty_bar_bleue  (100/100)

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 8:42 pm

'' Józef 23ib0gx'' Józef 8vu7oz

Şu an size, "Sana bırakıyorum." diyenlerin de eklenebileceğini gösteriyorum: Sana bırakıyorum.

En son Noa van den Vondel tarafından Paz Ağus. 21, 2011 9:07 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Angel T. Faith

V. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi V. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi
Angel T. Faith

Karakter Kartı
Rp Puanı:
'' Józef Left_bar_bleue87/100'' Józef Empty_bar_bleue  (87/100)

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 8:44 pm

'' Józef ATiconUntitled50 '' Józef ATiconUntitled51
Angel, yarı Fransız olduğu için bu derse aşırı bir ilgisi vardır. Vampir Tarihi'ni es geçip çoğu zaman Fransızca çalışır mesela. Profesör Jôzef'in dersinde oldukça başarılıdır. Bu nedenle profesör onu çok sever, Angel'in Fransızca'ya bu denli memnun olması onu çok memnun etmektedir...
Józef

Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:24 pm

Noa, tamamdır beybim.
Angel, Józef derslerine katılan insanları pek umursamıyor. Yani, olsunlar veya olmasınlar. Zaten Fransızca dersini yeterince iyi öğretebiliyor. Öğrencilerinin iyi olması pekte umurunda değil. O yüzden farklı bir kurgu düşünmelisin sanırım. ^^
Pamela C. Redd

VI. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi VI. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi
Pamela C. Redd

İş/Hobiler : Ayna karşısında zaman öldürmek, insanların arasına karışmak, kan içmek.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
'' Józef Left_bar_bleue94/100'' Józef Empty_bar_bleue  (94/100)

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:42 pm

Nao ile yakınlığını farketmiş olabilirim mesela. Pam'ın gözünden kaçmaz böyle şeyler. Kurguya olru dersen iconları yollarım.
Aleeza Moss

İyileştirme ve Sağlık Profesörü | Wrym Katilleri Grup Alfası İyileştirme ve Sağlık Profesörü | Wrym Katilleri Grup Alfası
Aleeza Moss

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:43 pm

Aa olaar. Ama Józef Pam'i de etkileyebilir yeani. Öyle bir insan. Boyd yeani. Ben bile aşığım karakterime o yüzden sdfks
Pamela C. Redd

Pamela C. Redd

İş/Hobiler : Ayna karşısında zaman öldürmek, insanların arasına karışmak, kan içmek.

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:45 pm

Zaten ölüyorum Boyd'a bir kurgumuz olsun diye debelenmekteyim. Very Happy Ektilenebilir aslında yaa Wink
Aleeza Moss

İyileştirme ve Sağlık Profesörü | Wrym Katilleri Grup Alfası İyileştirme ve Sağlık Profesörü | Wrym Katilleri Grup Alfası
Aleeza Moss

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:46 pm

Tamam o zamaan. Sen iconları yolla, bende o ara Jozef'e giriyim.
Pamela C. Redd

Pamela C. Redd

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:51 pm

'' Józef 0016ddkx '' Józef 0017ergx
Noa van den Vondel

Noa van den Vondel

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 9:59 pm

Ay bi' şey di'cem: Pam, Noa'yı sıkıştırsın sürekli, ondan uzak dur, yoksa bunu başkaları da duyar gibisinden.
Józef

Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 10:00 pm

Tamamda gidin bunu kendi aranızda halledin sşdfks
Gibson Taylor

Dolunay Okulu Müdürü & Kurtadam Başı Dolunay Okulu Müdürü & Kurtadam Başı
Gibson Taylor

İş/Hobiler : Başak ( En iyi arkadaşım o benim =) )

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 10:08 pm

İstersen beşini istersen sadece bunu ekle Smile Sanırım kurgu bulabilirsin^^.
Józef

Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 10:12 pm

Beşi derken? O.O karakter isimlerini alabilir miyim?
Gibson Taylor

Gibson Taylor

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 10:16 pm

Hatırladığım kadarıyla Matthew Sean, Bryan Fury, Şuan ki var Gibson, Dan McCarthy ve sanırım Carl Damesson buda sonn Very Happy Bu mesajı daha öncede yazmıştım Smile
Józef

Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 10:54 pm

Şimdilik ekleyebildiğim kadarını ekledim, çıkıyorum çönküğ. Devamı gelir.
Gibson Taylor

Gibson Taylor

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPaz Ağus. 21, 2011 10:57 pm

Oha bittim kurguya Very Happy
Józef

Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPtsi Ağus. 22, 2011 6:40 pm

Olm yetti lan. BANA BAKIN BİR DAHA KURGUSUZ GELİRSENİZ YOLARIM. Oh. Bay Taylor, rica ediyorum Gibson için bana kurgu bırakın. İster pm ile ister buradan. Çünkü beynim durdu. Aa.
Brooke R. Maxwell

Brooke R. Maxwell

İş/Hobiler : Vampir Çaylağı: Dolaşmak, Kathline'yi sinir etmek, telefonla konuşmak, mesajlaşmak, Paris ile buluşmak

Karakter Kartı
Rp Puanı:
'' Józef Left_bar_bleue87/100'' Józef Empty_bar_bleue  (87/100)

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptySalı Ağus. 23, 2011 11:35 am

'' Józef Untitled2 '' Józef Vanessahudgensicon6

Brooke'u eskiden beri tanıyor olabilirsin. Brooke'un çocukluğundan beri. Sonra ailesinin yakın arkadaşı gibi olabilir. Sonra benim ailem taşınınca, bağlatılar kopsun. Sonra sen beni Gece Evi'nde gör. Aklında başka bir kurgu oluştuysa eğer Pm at, konuşuruz.
Edit.

En son Brooke R. Maxwell tarafından Salı Ağus. 23, 2011 1:46 pm tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Noa van den Vondel

Noa van den Vondel

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptySalı Ağus. 23, 2011 11:49 am

Brooke R. Maxwell demiş ki:

Brooke Fransızca dersini almamasına rağmen Angel sayesinde sizi tanıyor. Asi bir kişiliği var aslında. Angel'e karşı olan tavırlarınıza sinir olmasıyla birlikte ne zaman Angel ile sizi konuşurken görse Noa'nın yanına gitmenizi söylüyor. Bunun dışında Brooke'u eskiden tanıyıp (ailesini falan) sonra burda görünce şaşırmış olabilirsiniz. Aklıma ilk bu geldi. Senin aklında başka bir kurgu oluştuysa PM at.

Karışmayayım diyorum; fakat tutamadım kendimi Mel, aldırma gönül aldırma.
Bir profesörle o üslupta konuşmanız her türlü imkansız olacaktır, ki Noa ile olan ilişkisinden haberdar değilsiniz, bir tek Pam bir şeyler çakmış durumda.
Carmella Decartius

V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Carmella Decartius

İş/Hobiler : İşi gücü ruhlar.

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptySalı Ağus. 23, 2011 5:35 pm

'' Józef 81311EW-13'' Józef 81311EW-16
Meeel! Bilmiyorum karakterine ne kadar uyar ama Carmy'nin kendisini koruyacak birisine ihtiyacı var, ve ben bunun erkek olmasını istediğimden sana koştum. <3 Rahibe'nin çaylağı bu kız, onu da söyleyesim geldi. Neyse. Şey diye düşündüm ben, karakterimin yabaniliğini kırmasına yardım edebilir Jòsef. Çok yabancı dil bilmiyor ancak küçüklüğünden biri Enochian gibi zor bir dili konuşabiliyor. Jòsef Carmy'i ilk kez bu dili konuşurken görmüş olabilir mesela *-* Off, saçmaladım. Özetle Carmy'i kabuğundan çıkaracak bir Profesör olmanı istiyorum. Very Happy
Józef

Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 3:47 pm

Brooke R. Maxwell demiş ki:

Brooke'u eskiden beri tanıyor olabilirsin. Brooke'un çocukluğundan beri. Sonra ailesinin yakın arkadaşı gibi olabilir. Sonra benim ailem taşınınca, bağlatılar kopsun. Sonra sen beni Gece Evi'nde gör. Aklında başka bir kurgu oluştuysa eğer Pm at, konuşuruz.
Edit.

Yahu karakter geçmişini falan okumadan böyle kurgularla gelmeyin karşıma yani. Jozef yetimhanede büyüdü. İzlanda'daki bir yetimhanede yetişen birisi nasıl sizi tanıyor olabilir? Farklı bir kurgu oluşturduktan sonra yazarsın, eklerim.

Carmy <3 Şimdi ilk şunu belirtmek isterim ki aralarında hiçbir şekilde yakınlık olamaz, çünkü şahsi bünyem ve zihniyetim Emma'dan nefret ediyor .-. Haliyle karakterimde nefret ediyor şldkfs Bunun dışında evet, koruyabilir, ancak bunu belli etmez haberin olsun. Yani sen farkında olmadan senin üzerinde bir etki oluşturabilir. Yani konuştuğun dille ilgileniyormuş gibi yapar, ancak aynı zamanda seni koruması altına alabilir. Yalnız Noa'ya dikkat. Seni yolma ihtimali var sşdfks Uygun mudur kurgu?
Carmella Decartius

V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Carmella Decartius

İş/Hobiler : İşi gücü ruhlar.

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 6:10 pm

Karakterim diğer çaylaklara çok uzak hani, insanlıktan uzak falan olduğu için *-* Kurgu uygunduur. <3
Józef

Józef

Karakter Kartı
Rp Puanı:

'' Józef Empty
MesajKonu: Geri: '' Józef   '' Józef EmptyPerş. Ağus. 25, 2011 9:31 am

Ha bu arada Carmella, ekledim lan. Haber vermeyi unutmıyım dedim şlsdkf

'' Józef

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası