AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am

Paylaş

LouLou gelmiş hoş gelmiş.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Pamela C. Redd

VI. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi VI. Sınıf Çaylak | KK. Yan Konsey Üyesi
Pamela C. Redd

İş/Hobiler : Ayna karşısında zaman öldürmek, insanların arasına karışmak, kan içmek.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
LouLou gelmiş hoş gelmiş. Left_bar_bleue94/100LouLou gelmiş hoş gelmiş. Empty_bar_bleue  (94/100)

LouLou gelmiş hoş gelmiş. Empty
MesajKonu: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 12:31 pm

Selamlar. Şimdi kim bu Loulou falan diyorsunuz dersiniz yani. Garip bir isim gibi bir şey var. Loulou ne yani. Neyse boş verin. Gerçek ismimi yazmıyorum bilmiyorum neden niçin falan hoşuma gitmiyor böyle gerçek ismi bla bla bla gözüme hiç hoş görünmedi bende buldum Loulou diye bir şey onunla ortalıkta geziyorum. Çoğun rp sitesinde üyeliğim var bazılarını açtım hiç dokunmadım bazılarında saatlerce yeni mesaj gelmesini falan beklerim. Azda değil bayağı beklerim hani. Loulou demeniz yeterli olur o yani kısacası. Şimdi ben iki yıldır bu rpg kervanına katıldım öyle yolları arşınlıyorum işte. Her konuda olan tüm rpg sitelerinde üyeliğim var neredeyse. İki yıl falan oldu öyle işte. Güzel rpler çıkarmak için uğraşıyorum oldu yani bayağı beğenilenler var. Ama tam bir yüz yaptım desem yalan olur.

On dört yaşındayım ( 6 Ekim ). Okulun açılmasını bekliyorum bir aydır. Çok sıkıldım, okulumu özledim o derece ama iki ay açıldıktan sonra tatil olmasını dört gözle bekleyenlerden olacağım yeniden biliyorum. Her yıl böyle oluyor. Lise ikinci sınıfa geçtim. Dil okuyorum diyemiyorum çünkü ders seçme gibi bir şey yaptılar ama dil sınıfı statüsünde ki dersleri okuyorum yani. Yazın hiç ders yapmadım unutmuş olabilirim İngilizceyi ondan korkuyorum açıkçası. Sayısalım berbattır, sözelim iyidir yani, yabancı dili seviyorum artık ne yapacağım bilmiyorum okulda. ( Sayısal görmeyeceğim diye göbek atarken biri bana dilin zor olduğunu söylediğinden beri depresyondayım ama kararlıyım dili bitireceğim ) Gerçekleşmesini istediğim bir hayalim var mı? Bilmem. Dil işte onu da yapmaya çalışacağım. Normalde tembelin önde gideni olarak tanınırım ama öyle değilim ben ya. Hocalar tembel falan diyor yüzlerini eciş bücüş edesim var. Ama doğru evde ders yapmam geldiğim gibi çantayı masanın yanına atarım, kız kardeşimi rahatsız ederim ( o da inek oldu korkuyorum kafasını kaldırmıyor ) bilgisayarı açarım ve rp yazarım o yani. Ben dersi derste dinleyebildimse tamamdır o dersten geçerim ama bazen çenem düşüyor vıdı vıdı etrafımda kim varsa konuşuyorum onlarla. Ama dersten hiç atılmadım u.u. Karakter olarak çok değişik biriyim ya. Çift karakterliyim yani doğrusu bu. Bazen paranoyak bile oluyorum. Aslında beni okul-ev ikilisi bozuyor bu kadar monoton hayattan sıkılıyorum. Şuanda yazın da aynı şeyi yaşıyorum çıldırmak üzereyim.

Benim belime kadar uzun saçlarım vardı bir de ama gittim kestirdim. Ne alaka şimdi... Valla bilmiyorum öyle diyesim geldi. Şimdi omuzlarımda hayat sürüyorlar. Saçım için ölüyorlardı ama alacak kadar parası olan yoktu bende boş verdim daha iki ay oldu zaten omzumu geçecekler. Off off. Çikolataya ölürüm ben. Ama kimse beni anlamıyor bu hayatta. Fenerbahçeliyim. Aile takımı bana sataşmayın. Dedemin dedesinin babasından beri öyleymişiz. Şüpheli aslında bilmiyorum. Hoş ne bilim renkleri güzel geliyor belki ondan bundan. Yaz ayından hiç hoşlanmam bu arada. Ben kış severim. Sonbaharını. Soğuğu. Ama karanlık yağmurlu olanları değil. Kış güneşini seviyorum. Hava soğuktur ama tepede güneş vardır öyle bir şey. Yeter herhalde bu kadar. Bilmiyorum saçmalamış olabilirim biraz. *_*
Margeaux Deschanteh

V. Sınıf Çaylak V. Sınıf Çaylak
Margeaux Deschanteh

Karakter Kartı
Rp Puanı:
LouLou gelmiş hoş gelmiş. Left_bar_bleue100/100LouLou gelmiş hoş gelmiş. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 12:44 pm

Hoşgeldin LouLou, bende Esra. Ama ben çatlarım şimdi ismini bilmediğimdeen skjsd.
Pamela C. Redd

Pamela C. Redd

İş/Hobiler : Ayna karşısında zaman öldürmek, insanların arasına karışmak, kan içmek.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
LouLou gelmiş hoş gelmiş. Left_bar_bleue94/100LouLou gelmiş hoş gelmiş. Empty_bar_bleue  (94/100)

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 12:46 pm

Hoşbduluk Esra benim Pam'ın takımını yapan güzel hatun. Ya ismim o kadar önemli değil ya zaten her tarafta LouLou'yu kullanıyorum. Kısaca Lou'da diyebilirsiniz.
Carmella Decartius

V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Carmella Decartius

İş/Hobiler : İşi gücü ruhlar.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
LouLou gelmiş hoş gelmiş. Left_bar_bleue100/100LouLou gelmiş hoş gelmiş. Empty_bar_bleue  (100/100)

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 12:49 pm

Vuu, gizemli insanları severim been. <3 Hoş gelmişsin Lou, ben de Ekin Su ama kısaca Tuş diyorlar bana Razz Nedeni de ESC adımın ve soyadımın baş harfleri falan. Bu gereksiz açıklama için özür dilerim, neyse gidiyorumss Razz
Pamela C. Redd

Pamela C. Redd

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 12:52 pm

Bende Emma Watson'u severim .P Tuş falanda güzelmiş hoşuma gitti. Buarada tamam Ash senin aşkınsa Paris'le olur birşeyler Very Happy hıhıhıh.
Carmella Decartius

V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Carmella Decartius

İş/Hobiler : İşi gücü ruhlar.

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 12:53 pm

Lölölö, yaşasın o zamaan Razz
Pamela C. Redd

Pamela C. Redd

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 12:56 pm

Yaşasın yaşasın. Süper rpler yapcaz biz. Very Happy
Brooke R. Maxwell

V. Sınıf Çaylak V. Sınıf Çaylak
Brooke R. Maxwell

İş/Hobiler : Vampir Çaylağı: Dolaşmak, Kathline'yi sinir etmek, telefonla konuşmak, mesajlaşmak, Paris ile buluşmak

Karakter Kartı
Rp Puanı:
LouLou gelmiş hoş gelmiş. Left_bar_bleue87/100LouLou gelmiş hoş gelmiş. Empty_bar_bleue  (87/100)

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 7:21 pm

Hoşgeldin LouLou, yalnız güzel isim seçmişsin Smile Bende Cemre. İyi anlaşırız umarım U.U
Pamela C. Redd

Pamela C. Redd

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 7:27 pm

Hoşbulduk. İsim ve lakap takmak konusunda iyiyim yaa öyle geldi Loulou'da bir yerden. Anlaşırız anlaşırız. Very Happy
Joseph Shepard

VI. Sınıf Çaylak VI. Sınıf Çaylak
Joseph Shepard

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyPaz Ağus. 21, 2011 8:27 pm

Heey. Başak bende ki bende 14, ve okulu özleyen tipim. Anlaşacağız. Umarım. ^^
Pamela C. Redd

Pamela C. Redd

Karakter Kartı
Rp Puanı:

MesajKonu: Geri: LouLou gelmiş hoş gelmiş.   LouLou gelmiş hoş gelmiş. EmptyÇarş. Ağus. 24, 2011 9:56 am

haha anlaşırız. burada on dört demeyin yaa kendimi küçük hissediyorum ekimde 15 olacağım lütfeen yani Very Happy

LouLou gelmiş hoş gelmiş.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası