AnasayfaAnasayfa  AramaArama  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  
Son Konular
Konu
Tarih
Yazan
kod dnm
bina puanları kod
Seyir Defteri.
Ders Sistemi ve Alımlar
Passive
Lucinda Queen
Kurt Adam Klan Alımları
Sorularınız
Sorunlarınız
Gizemmli_kız
Ptsi Şub. 22, 2016 12:57 pm
Ptsi Şub. 22, 2016 12:11 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:21 pm
C.tesi Ocak 30, 2016 11:20 pm
Paz Ocak 24, 2016 5:59 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:25 pm
Perş. Nis. 11, 2013 3:01 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:50 pm
C.tesi Ekim 13, 2012 9:33 pm
Çarş. Tem. 11, 2012 9:15 am

Paylaş

Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su.

Önceki başlık Sonraki başlık Aşağa gitmek 
YazarMesaj
Carmella Decartius

V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Carmella Decartius

İş/Hobiler : İşi gücü ruhlar.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. Left_bar_bleue100/100Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. Empty_bar_bleue  (100/100)

Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. Empty
MesajKonu: Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su.   Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. EmptySalı Ağus. 23, 2011 9:32 pm

Anlamıyorum, anlayamıyorum ve sanırım anlayamayacağım insanları. Ben karşımdakine anne şefkatiyle yaklaşayım, o gelsin beni ikinci plana atsın. Artık bundan bıktım. Her seferinde bu konu yüzünden ağlamaktan, sızlanmaktan, sinir krizi geçirip TVD’den fırlamışa dönmekten bıktım artık. Mutluluk istiyorum ben. Başkalarının mutluluğunu sağlamak için kendimi öldürmek değil; onların mutluluklarıyla mutlu olurken bir yandan da kendi mutluluğumda boğulmak istiyorum. O’nun omzuna yattığımda hissettiğim güveni… Elbette dışarıdakiler bana veremezler ama en azından güvende olduğumu bilmek istiyorum. Kullanılıp atılmaktan sıkıldım; BEN BİR EŞYA DEĞİLİM! Elbette benim de duygularım var. Hayatımda tanıdığım en saf insan bile beni kandırabilirken, ailem beni sürekli yalnız bırakmaya başlamışken; ben nasıl güvenebilirim başkalarına?

Sadece mutlu olmak istiyorum. Diğerleri gibi sıradan bir hayatım olsun istiyorum. Dostlarımın yanında takılabildiğim birkaç arkadaş istiyorum. Güvenebileceğim, kollarında gerçek huzuru, mutluluğu ve korumayı hissedebileceğim bir sevgili istiyorum. Daha doğrusu, O’nun artık benim olmasını istiyorum. Kısacası çok şey istiyorum…

Carmella Decartius

V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız V. Sınıf Çaylak | Karanlık Kız
Carmella Decartius

İş/Hobiler : İşi gücü ruhlar.

Karakter Kartı
Rp Puanı:
Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. Left_bar_bleue100/100Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. Empty_bar_bleue  (100/100)

Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. Empty
MesajKonu: Geri: Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su.   Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. EmptyCuma Ağus. 26, 2011 4:48 pm

Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su. Tumblr_lk4rj25afu1qgwfc5o1_500
    Şu mimiklerin aynısını yapabilen bir çocuğa deli gibi aşığım ben, slalalah. <3

Ekin Su Allen, Ekin Su, Ekin, Su.

Önceki başlık Sonraki başlık Sayfa başına dön 
1 sayfadaki 1 sayfası